cloud

Görüşler

Img

Ebeveynlerimizden Gelen Yorumlar

Eğer paylaşmak istediğiniz bir geri bildiriminiz veya övgü sözleriniz varsa, lütfen yorumunuzu bu sayfanın altında gönderin.

 • img
  Yasemin Saraç

  “Kınalı Kuzu ile yolculuğumuz ilk oğlumla 2013 yılında başlayıp günümüze kadar gönül rahatlığı ile ikinci evladımla sürmekte. Biz anneler için çocuğunu gözü kapalı, acabasız, huzurla bir kuruma emanet edebilmek öyle büyük bir nimet ki… sabah bırakırken, akşam ise alırken çocuğumun yüzündeki ifadesi, hali, tavrı, öğretmeninden bahsederken neşesi en büyük referansım. Gerek akademik anlamda gerek manevi ve ahlaki anlamda kattıklarınız yadsınamaz… Sevginiz, sabrınız benim için çok değerli… Bir cana temas etmek, onda kalıcı izler bırakmak gönül işi. Kınalı Kuzu’da çok şükür ki bu işe gönüllü.”.

 • img
  Nuray Uysal

  “Büyük oğlum dört yaşındayken tanıştık Kınalı Kuzu ailesiyle. Şimdi küçük oğlum da oraya gidiyor. Daha uzağa taşınmama rağmen Kınalı Kuzu’dan vazgeçemedim. Gözü kapalı güvenebileceğiniz, çocuklarınızın okula severek koşa koşa gitmelerini sağlayan, okul öncesi gelişimlerini çok güzel bir şekilde tamamlamalarına yardımcı, disiplinli ve özenli bir bakımevi. Aynı zamanda sadece çocuklarımızı değil, bizleri de birçok konuda bilgilendirerek destek oluyorlar. Çalışan bir anne olarak içim rahat bir şekilde çocuğumu gönderiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler…”.

 • img
  Ayşe Nur Doğan

  “Kınalı Kuzu…İsmini ilk duyduğumda, henüz öğrenciyken, nereden bilebilirdim ki on yıl boyunca bünyesinde hizmet veren bir öğretmen olacağımı. Üstelik orada yuvamı kurup, evladımı da gözüm arkada kalmadan emin ellere gözüm kapalı teslim edeceğimi. Verilen hizmetin kalitesine yakından şahit olmuş biri olarak; çocukların gönlünde çok kıymetli izler bırakan bir idarecisi, çocuklarımıza karşılıksız sevgisini sunan kıymetli öğretmenleri, bir derya misali bilgisinden, yaşam tecrübesinden her daim istifade edebileceğiniz işinin ehli pedagoğuna, öğretmenken yemek saatini sabırsızlıkla bekleyip, hazırladığı yemekleri iştahla ve çok severek yediğim emektar aşçısına, okulun her yerini hijyen koşullarına uygun olarak tertemiz yapan temizlik elemanına hatta servis şoförüne kadar çalışan tüm personeli sevgi dolu, merhametli, vicdanlı, güvenilir, en önemlisi de emanet ettiğimiz yavrularımıza layıkı ile bakmaya çalışan ve bunun için ciddi emek sarf eden,yapılacak her türlü işi hakkaniyete uygun bir şekilde çocukların her yönden gelişimini takip ederek en ince ayrıntısına kadar düşünen bir kadro ile eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.”.

 • img
  Reyhan Ceylan Genç

  “Kınalı Kuzu ile tavsiye üzerine tanıştım ve çok memnun kaldım. Hem çocuğumun eğitsel, bilişsel gelişimini destekleyici bir eğitim anlayışına sahip hem de ahlaki eğitimini destekliyorlar. Güler yüzlü, heyecanlı ve çocuklara yaklaşımları çok sıcak. Öğretmenleri sayesinde çocuğum okula ilk günden itibaren koşarak gidiyor ve çok mutlu. Teşekkürler Kınalı Kuzu…”.

Yorumunuzu Bırakmak İster Misiniz?

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir hata oluştu, formu yenilemeyi ve tekrar göndermeyi deneyin.